Türkçe / English
 
  ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLERİMİZ BAYİLİKLERİMİZ İLETİŞİM  

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
HAKKIMIZDA
KALİTE POLİTİKAMIZ
ORG. ŞEMASI
RAPORLAR
İNSAN KAYNAKLARI
ÇALIŞAN GİRİŞİ

 

 

 

 

HAKKIMIZDA

CDK SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş 2004 yılında Özden Dallı ve Yasemin Dallı ortaklığı ile kuruldu. İlk yıllarından itibaren ithalatı hedefleyen CDK, kısa sürede Sarf Malzeme, Cerrahi Ürünler ve Kök Hücre Terapi alanlarında distribütörlükler alarak bu amacını süratle ve kararlılıkla gerçekleştirdi.

CDK'nın ithalat-pazarlama ve satış ağında sırasıyla EXEL, CELLGENIX, BIOTEQ ve VIVOSTAT firmalarının ürünleri yer aldı. 2005 yılında çeşitli ülkelerde yaptığı OEM anlaşmalarıyla VEXLIFE markası tasarlandı ve sarf malzeme grubuna CDK'nın patentli markası olarak yeni ürünler eklendi. Üretim noktalarında yapılan denetimler ve titiz çalışmalarla; kısa sürede pazarda isim olmayı başardı.

CDK  yeni ürünleri ile gün ve gün  büyümektedir. 

Cerrahi alanda SYNAPSE marka Diyafram Pace Sistemini ürün portföyüne eklemiştir.

Yeni kurumsal kimlik ve yeni hedeflerle vizyonunu geliştiren CDK, yeni ürünler ve personel yapısı, kaliteli ürün ithalatı ile sağlık sektörünün vazgeçilmez firmalarından biri olma özelliğini korumayı hedeflemektedir.

MASSİAD üyesi olan CDK belirlemiş olduğu misyon ve vizyonu doğrultusunda yenilikçi bir yaklaşımla sektörde büyümeye devam etmektedir.MİSYON
Uluslararası alanda kalitemizle güven sağlayan, etik değerlere saygılı genç ve dinamik ekibi ile tecrübeyi birleştiren ,insana  değer veren hızlı çözümler sunan yenilikçi bir firmayız.

VİZYON
Yarattığımız ve yaşattığımız değerlerle sağlık sektöründe ,uluslar arası alanda lider bir kuruluş olmak.
 

CDK SAGLIK URUNLERI TIC. A.S. info@cdk.com.tr