Türkçe / English
 
  ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLERİMİZ BAYİLİKLERİMİZ İLETİŞİM  

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Fibrin pıhtılaşma mekanizmasının en temel parçasıdır. Kanın alt ürünlere ayrılabilmesi fibrinojenden elde edilen fibrinin doğal bir doku...
Sarf malzeme grubunun vazgeçilmez markası olan EXEL, kalitesi ve rekabeti zorlayan fiyatlarıyla pazarda önemli yere sahiptir. Amerikan menşeli EXELint’in tüm ürünleri FDA onayına sahiptir. Kan alma iğneleri, diyaliz ürünleri, insülin terapi ürünleri, intravenöz terapi ürünleri, onkoloji ürünleri, şırınga iğneleri ve diğer özel ürünler ürün skalasını oluşturmaktadır.
Well Lead Medical Group, 1998 yılında kurulmuş, tek kullanımlık tıbbi ürünler, araştırma, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmıştır.Ürün portföyünde Anestezi, Solunum, Üroloji ve Cerrahi alanlarında yaygın olarak kullanılan tek kullanımlık ürünleri kapsamaktadır.Üretilen tüm ürünler CE belgesili ve ABD'de FDA kayıtlıdır.
Elektrik akımlarıyla diyaframın sistematik kasılmasıyla rahat nefes alış-verişi düzenleyen ve bu sayede hastaların yaşam kalitesini yükselten sistemdir.
Tayvan’ın tıbbi malzeme alanında lider üreticisi olan Bioteq 1991 yılında kurulmuştur. 2007 yılında Türkiye pazarına giriş yapan firmanın tüm ürünleri FDA onaylı olup, CE sertifikasına sahiptir. Şu anda ürün portföyünde sadece Double J Stent’ler yer almaktadır.
Bir Hindistan markası olan MEDI-LIFE tarafından üretilen I.V. Kanül CE belgesi güvencesi ve CDK aracılığı ile Türkiye pazarındaki yerini almıştır.
 
 

CDK SAGLIK URUNLERI TIC. A.S. info@cdk.com.tr